Kde koupit online

acylpyrin-tablety-500mg

ACYLPYRIN® 500 mg 10 tablet

Lék ke snižování teploty při chřipce a nachlazení. Vhodný též k odstranění bolesti.

 

Velikost balení: 10 tablet 

 

Registrovaný lék.  Perorální podání. Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.

acylpyrin_sum_C_320-200mg

ACYLPYRIN® + C 320 mg/200 mg 12 šumivých tablet

Šumivá forma ACYLPYRINU® navíc s vitamínem C při chřipce a nachlazení, snižuje horečku a tlumí bolest.

 

Velikost balení: 12 šumivých tablet

 

Registrovaný lék.  Perorální podání. Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.

acylpyrin_czsk

ACYLPYRIN® 500 mg 12 šumivých tablet

Šumivá forma ACYLPYRINU® při chřipce a nachlazení, snižuje horečku a tlumí bolest.

 

Velikost balení: 15 šumivých tablet

 

Registrovaný lék.  Perorální podání. Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.

acylpyrin_teplomer

Acylpyrin®

Snižuje horečku při chřipkovém onemocnění,
uleví od bolesti hlavy, kloubů, svalů!

acylpyrin_postava_bolest2-01